Biz Kimiz?

Agropak Ambalaj

Köpük adıyla da bilinen EPS – Strafor malzemeler üretiminde 16 yıllık deneyime sahip olan AGROPAK, İzmir ve yakın çevresinde muhtelif kutular, levhalar, silindirler ve özel kesim ürünler ile tedarik zincirinin önemli bir halkasını oluşturmaktadır.

Deneyimli üretim ve pazarlama kadrosu ile inşaat, mobilya, su ürünleri, sağlık ve gıda sektörlerine hizmet vermektedir.

Halihazırda toplam 12 dönümlük alan içerisinde 4.000 metrekarelik kapalı alanda 40 kişilik kadrosu ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sadece ürün değil, hizmette de kaliteyi hedefleyen AGROPAK, ayni zamanda müşterilerine ihtiyaçlarına göre özel imalatlar da yapabilmekte, verdiği danışmanlık hizmetleriyle müşterilerinin maliyetlerinin azaltılması yönünde yardımcı olmaktadır.

Halen ürün portföyünde tüm Türkiye’deki en fazla kutu tipini bulunduran firmamız balıkçılardan dondurmacılara, künefecilerden midyecilere, boyozculardan mantarcılara kadar geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.

Misyonumuzu gerçekleştirirken çalışanlarımızı üst düzeyde bilgilendirirken grup dinamiğini ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz bu sayede , müşteri memnuniyetini ve kalitenin sürekliliğini ön plana çıkarmaktayız.

Kalitemizi tüm dünyaya göstermek için daimi gelişmeyi ilke olarak gören şirketimiz asıl önemli olanın değişen dünyada teknolojiyi takip etmenin değil aksine takip edilen olmanın gerektiği görüşündedir.