Biz Kimiz?

Agropak Ambalaj

Köpük adıyla da bilinen EPS – Strafor malzemeler üretiminde 18 yıllık deneyime sahip olan AGROPAK, İzmir ve yakın çevresinde muhtelif kutular, levhalar, silindirler ve özel kesim ürünler ile tedarik zincirinin önemli bir halkasını oluşturmaktadır.

Deneyimli üretim ve pazarlama kadrosu ile inşaat, mobilya, su ürünleri, sağlık ve gıda sektörlerine hizmet vermektedir.

Halihazırda toplam 23 dönümlük alan içerisinde 7.500 metrekarelik kapalı alanda 40 kişilik kadrosu ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sadece ürün değil, hizmette de kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen AGROPAK, ayni zamanda müşterilerine ihtiyaçlarına göre özel imalatlar da yapabilmekte, verdiği danışmanlık hizmetleriyle müşterilerinin maliyetlerinin azaltılması yönünde yardımcı olmaktadır.

Halen ürün portföyünde tüm Türkiye’deki en fazla kutu tipini bulunduran firmamız balıkçılardan dondurmacılara, künefecilerden midyecilere, boyozculardan mantarcılara, ilaç ve aşı sektöründen kargo-taşıma sektörüne kadar geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.

Şirketimiz muhtelif sanayi firmalarına gerek ambalaj ve gerekse OEM parça tedariki yapmaktadır.

Yine Türkiye’nin en büyük kutusu olan orkinos kutusu tesislerimizde üretilmektedir.

Sürekli gelişmeyi ilke edinmiş olan şirketimiz ülke ve dünya piyasalarını dikkate takip ederek yenilikleri mevcut ve potansiyel müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.