Agropak EPS olarak üretim sektöründe öncü, tedarikçi, müşteri ve çalışan koordinasyonunu en üst düzeyde tutan bir kuruluş olarak sürekli gelişen, iyileşen ve hedeflerini daima geliştiren bir anlayışla çalışmak temel kalite yaklaşımımızdır.

Agropak EPS personeli kalite yönetim sistemi için kalite hedeflerini sağlaması bilincinde olup bu sisteme süreklilik sağlayan yaklaşımla çalışırlar.

Önceliklerimiz

  • Müşteri odaklılık
  • Sürekli gelişme ve iyileşme
  • Zamanında ve kusursuz teslim
  • Ekonomik fiyat ve üründe kalite
  • Eğitilmiş ve motive olmuş çalışanlar
  • Yasal mevzuatlara ve müşteri şartlarına uyma
EPS Sağlığa zararlı olmamasının yanı sıra mekanik dayanıklılığı esneme kabiliyeti sayesinde her türlü maddenin ambalajında vazgeçilmez ve ekonomik ürünler sunmaktadır. Gıda maddelerinin ambalajından elektronik eşyaların ambalajına kadar her türlü maddenin emniyetli bir şekilde taşınmasını ve muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Kısa süreli olarak 100 dereceye kadar uzun sürede yoğunluğa ve çevre şatlarına uygun olarak  max  75-85 dereceden min – 100 dereceye kadar kullanılır.
EPS sağlığa zararlı bir madde değildir. bu nedenle aynı malzemeden yapılmış ambalajlı ürünlerin yiyecek endüstrisinde kullanılır. Bütün organizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, bozulmaz s emme oranı çok düşük olduğu içi direk su ile temas etse bile özellikleri değişmez
Ambalaj ürünlerinde her uygulama için kendine has şartların sağlanması gerektirdiğinden ürün özellikleri hakkında genel kurallar belirtmek yerine müşteri ile üreticinin karşılıklı anlaşması esastır.
Agropak EPS BLOK :  Eps İnşaat sektöründe hemen her alanda kullanılmaktadır. Eps Bloklar kara yolları ulaşımında zemin takviyesi ya da kara yolunun don etkisinden korunması amacıyla da kullanılmaktadır.
Agropak EPS ASMOLEN: Eps ile üretilen asmolen blokları hafif ve ekonomik olmalarından dolayı farklı opsiyonlar oluşmaktadır. Asmolen döşeme sisteminde kullanılması halinde binanın yükünde hafifleme meydana gelmektedir.
Agropak EPS LEVHA : Eps levhalarımız zor alev alan cinsindedir. B1 sınıfına giren bu malzemelerin alev alması  için alevin malzemeye direkt olarak belirli bir süre temas etmesi gerekir. Alev uzaklaştığında ise malzeme kendi kendine söner.
Agropak EPS DEKOR : Tavan süslemelerinde şövelerde de EPS her türlü şekil alabilmesi ve uygulama kolaylığı ile aranan bir malzeme olmaktadır. EPS ile tavan kaplama karoları da üretilmektedir.